Copy & co

Firmám i jednotlivcům nabízím služby (nejen) copywritera

– o tom, co mě k tomu vede, si prosím přečtěte níže!

Nadání pro psaní jsem v sobě objevila prakticky současně se získáním elementární dovednosti číst a psát. Takže už velmi dávno.

Tento blog je výkladní skříní a zároveň portfoliem mých dovedností. A jestli je vám můj styl už teď blízký, ráda s vámi navážu bližší spolupráci.

Mé stručné CV:

Od zahájení školní docházky jsem se vášnivě vzdělávala a zušlechťovala hojnou četbou. Po maturitě na gymnáziu moje kroky vedly na pedagogickou a posléze i filozofickou fakultu na UJEP v Ústí nad Labem.

Po získání dvou magisterských titulů v oborech učitelství českého jazyka a dějepisu a samotné historie jsem jako historička pokračovala v doktorském studiu, na kterém v současné době pracuji na univerzitě v německém Bayreuthu.

Při studiu jsem si přivydělávala PR články a vypracováváním seminárních prací a korektur na zakázku. 

4 roky jsem pracovala na zahraničním oddělení UJEP, kde jsem měla na starosti výměnné pobyty studentů, a namotivovaná vlastní pracovní náplní jsem poté sama podstoupila roční studijní stáž na univerzitě v Bayreuthu v Německu, kam dojíždím dodnes.

Před porodem syna jsem rok učila na základní škole v Aši a současně působila jako překladatelka v personální agentuře v Německu, kde i nyní pracuji na částečný úvazek při rodičovské dovolené.

Volné kapacity věnuji právě copywritingu a správě sociálních sítí.

Mám za sebou textaci některých webů z portfolia mého muže (www.za7.cz) a v současné době spravuji sociální sítě a textuji web e-shopu Jilly Lenau.

Jaké nabízím služby?

PR články – weby, blogy, magazíny

webové texty

e-maily, newslettery, reklamní texty

správa sociálních sítí – Facebook, Instagram

jazykové korektury – čeština

doučování – český jazyk, německý jazyk, anglický jazyk

Kolik stojím?

Momentálně činí moje hodinová sazba 600 Kč a jsem otevřená kompromisům v podobě individuálních balíčků služeb a podobných legrácek.