Cestuji

Grilovačka na “Krajince”

Krajinka, jak se říká prostoru na levém břehu řeky Ohře, kde z dotací EU vznikl prostor plný hřišť, volnočasových prostranství a přírodní galerie (Krajinná výstava, která zřejmě dala název celému areálu), na mě dosud působila takovým holým dojmem, neboť na ní není ani jediný vzrostlý strom, který by ji stínil. Ale tedy míst k vyžití je tam spousta a něco takového tohle město dlouho potřebovalo. Fotbalové hřiště s atletickou dráhou, trasy pro inline brusle s opravdu velkým množstvím kreativně udělaných laviček a hlavně úžasné lanové centrum, kam příště už konečně půjdu! 🙂

My jsme se tam ale tentokrát vypravili kvůli grilovačce. Moje sestra bydlí se svým přítelem v paneláku (byť ne úplně typickém panelákovitém a na výborně situovaném místě jen krok od památkové zóny), takže jsme sbalili jídlo a vyrazili piknikovat ven.
Veřejné grily jako tyhle jsem ještě nikde neviděla a musím říct, že jsme z toho byli všichni nadšení!

Nevadilo nám ani těch pár kapek, co zapršelo – naopak – v minulých dnech to tam na té sahaře bez stromů muselo být o zdraví.

 s maminou 🙂
Kvalita fotek (už fakticky naposledy!) otřesná, ale to se dá určitě přežít 🙂

Sestřička Leňule s Adámkem 🙂

A podvečerní hradní panorama…

 Fakt by se mi líbilo, kdyby něco podobného bylo i v Ústí – třeba někde u parku. Člověk to neocení, dokud se sám neocitne v panelákové džungli, obklopen asfaltovými parkovišti a krabicovými suprmárkety.

Co myslíte? 🙂

4 komentáře

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *