Cestuji

Rozlučka se svobodou + kuk do svatebních příprav // My hen party + wedding preparation

Už před pár měsíci jsme se s kamarádkami dohodly, že mou rozlučku se svobodou pojmeme jako jednoduchou výjezdní akci. Většina z nich je totiž zasloužilými maminkami, takže vyvézt je někam wellnesovat nebo jen tak odpočívat, bude mnohem příjemnější než nějaký bezduchý tah po nočních podnicích.

 

Takový plán ale znamenal, že bohužel nebude v možnostech všech kamarádek se takového tripu zúčastnit. Nakonec jsme byly čtyry, což jsem do poslední chvíle považovala za neuvěřitelné číslo a kousala si prsty, aby vše opravdu klaplo.
Cíl cesty a výběr hotelu byl plně v režii mé svědkyně Růženky, a tak jsme krásného sobotního rána vyrazily do Mariánských lázní.
 


Ten víkend se tam shodou náhod konalo zahájení lázeňské sezóny, takže město pulzovalo lidmi a akcemi. My si daly řádnou tůru po stáncích, ochutnaly řadu dobrot, pokochaly se fontánou a rozkvetlými zákoutími. Večer nás čekala večeře v klubo-restauraci New York a po návratu na hotel jsme až do pozdních nočních hodin seděly u testovacích lahví Prosseca (potřebovala jsem vybrat značku na svatební přípitek!) a probíraly vše možné a nemožné, což byl přesně ten hlavní tahák, proč jsem se na tuto dívčí seanci těšila!

Děkuji tedy mým skvělým holčinám ještě takhle zpětně za krásný víkend!

Jak vidíte – všechny jsme měly stylové korunky a v ulicích v nich budily patřičný rozruch! Na mě ještě kvůli šerpě pokřikovali “miss universe!”

A nechyběly pubertální skopičiny…

Druhý den jsme se pak cestou domů zastavily na kávu na zámku Kynžvart, tu vám však doporučit nemohu, byla opravdu hnusná 😀
To už jsem měla na sobě testovací svatební líčení od Niky, proto vypadám tak výrazně, rtěnka už je k tomu trochu příliš, dodala jsem ji jen kvůli červené sukni (která není vidět). Na svatbu jsem měla neutrální.
 

Ubytované jsme byly v hotelu Saint Antonius a moc se nám tam líbilo – krásná stará stavba obklopená lesy! Hotel byl čistý a stylově zařízený v napodobenině starožitného nábytku, který bych klidně hned brala domů. S holkami jsme měly pro sebe podkrovní apartmá s kuchyní a jídelnou a vše bylo laděné do zelena…

No a skok k samotným přípravám ve svatební den!

 autorem je Karel Demjanič

Svatební střípky přijdou na řadu vzápětí!

EN //

For my hen party we decided to go with my best friends to a lovely spa city Mariánské lázně. It was a coincidence that in our term there was the beginning of the spa season – that means plenty of people, stalls with goodies and also clumps and concerts all over the city.
We went for a walk, made some photos with blooming colonnade and for dinner we went to a club and restaurant New York. 

We stayed in a lovely old hotel Saint Antonius which we enjoyed very much. I love especially that oldlike furniture. 

And last five picks are from my wedding preparations! More about my wedding day you will see soon 🙂

2 komentáře

  • Vendula

    ahoj, nechci být jako paní učitelka, ale..:D
    Stag party = používá se ve spojení jako rozlučka se svobodou pro muže
    Hen party = hojně užívaný výraz pro rozlučku mezi ženskými 😉

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *