Nosím

Oranžáda a střípek Majálesu

V pátek se konal Majáles, kterým už delší dobu žila celá škola (no, minimálně aktivitou na FB). Mě letos program moc nebral, navíc přítomnost hnusnýho Staráče za tři pětky, ale ujít jsem si to nenechala, protože každá příležitost k tomu se setkat s přáteli a posedět venku a juchat se počítá… (hehe a měla jsem lístek zadax, takže co…)

Po tisíci letech na mě vidíte kalhoty i jinde než na výletě a celé to tak náhodou vyšlo do oranžova, kterou jsem dřív nevímužaniproč neměla ráda a teď ji mám na tolika věcech. (Mám takový pocit, že za to může rtěnka, he aneb když začínáte od detailů k celku.)
Naušnice a náhrdelník ve tvaru barevného žebříku jsou úlovky z akce Parket Market a kabelka je novým náhodným kupem z Orsay, když jsem vyrazila shánět ehm… plavky. (HOROR nejpekelnější!)

Pája s Pepou přijeli kvůli Pájině úspěšné obhajobě diplomky a zůstali na celý víkend…

Koncerty… za mě teda letos nic moc, protože tam nebylo nic moc, co bych nějak víc znala.

Fotím štěstí druhých <3

Mé oblíbené pampeličky-foukačky.
Mám je na naušnicích, doma lampu v jejich tvaru, jsou prostě úžasné. Jen možná trochu smutné, protože značí, že to krásné barevné jaro už je téměř za námi. Ač loni bylo úplně jiné – začalo pozdě a skoro okamžitě se přelilo v léte, tak mi přijde, že i letos to hrozně uteklo… Přesto pro mě bylo loňské jaro hezčí, protože jsem byla šťastná a přede mnou se prostírala jenom budoucnost s krásnými vyhlídkami, i když do toho byl zapletený kolotoč státnic a přijímaček. Letos se vlastně držím jen svým zarputilým optimismem, pravidelným sportem, prací a vyhlídkou na výživné cestování… Nebýt cest, které mě čekají (jedna už zíííítra!), tak mám asi depku jak Brno. Prý je to letos extrémní, psychologové mají narváno a každou chvíli slyším o nějaké sebevraždě. Fuj, fuj, pryč s chmurama, je neuvěřitelné, že by měly patřit k jaru, které se letos prostě vydařilo, takže mějme radost a užívejme teplo <3

A z tohodle mám taky radost! Na účtě už je přes milion a doufám, že to stále poroste!

Z čeho se při jaru těšíte Vy? Hlavně nepěstujte depky! 🙂

hadříky: sako – Stradivarius (sekáč), kalhoty a pásek – Esprit, tričko – Pimkie, kecky – H&M, kabelka – Orsay, korále a naušnice – V.Y.P. design (zde a zde).

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *