Nosím

Růžovka v županu

Kabáty a boty jsou věčné, nesmrtelné a velmi populátní téma – důkazem buď, že články s touto tématikou jsou na tomto blogu nejvíc komentovaným a diskutovaným artiklem. A můžeme se to tomu vůbec divit?
Během slev jsem zavítala do CCC, abych zjistila, že je to stejná tragédie jako všude jinde. Stačí skouknout první tři vystavené páry v oddělení Lasocki a dál nemá vůbec smysl chodit. Protože to jsou jediné kožené boty v celém obchodě! Asi už jsem moc náročná, ale umělé zimní boty už prostě nechci a navíc mě jejich materiál odrazuje už jen svým vzhledem. A štve mě, že ač v pánském oddělení mají výběr menší, tak kožené boty převládají. Jakoby výrobce chápal, že ženy se lepidlem oblemcanou gumou obelhat dají, ale muži ještě ne!

Dnes to ale bude hlavně o kabátku, který jsem si přivezla z povánočnch slev z Německa.
Nad podobným typem jsem óchala už někdy v říjnu v Mangu, ten však byl trochu mimo mou cenovou relaci.
Neříkám, že by to nebyla investice, ale shledala jsem ho natolik tenkým, že je pro mě využitelný jen na takováta pětistupňová bezdešťová mezidobí, případně na přebíhačky do auta či na krátké přesuny na společenské akce. Kvalita sice nebude tak závratná, ale právě proto, že ho nevynosím tak často, mi to vůbec nevadí. A cena? 20 Eur! Je to přesně tenhle, co teď nedávno vyprodali na Zootu.
A taky si říkám, že má tak primitivní střih (můj terminus technikus – obšitá deka!), že až zežmolkuje a zpuckatí, tak ho jednoduše rozpářu, nakoupím pořádný materiál a ušiju si podle něj nový.

Na výběr jich měli více a já se původně nadchla pro takový trochu sivější, ale ségra mě přesvědčila, že tahle barva mi sedí mnohem líp. A taky mi jde krásně k novému batůžku, který jsem dostala k Vánocům od budoucí švagrové. Batůžky jsou pro mě nezbytnost, protože když v týdnu chodím z práce cvičit nebo na nákup, tak je to s ohledem na množství tahaných věcí nejpohodlnější. Batůžek je z Oriflamu (!) a zatím jsem s ním moc spokojená.   

A na závěr: experiment ze slev.
Nikdy jsem neměla žádné drobounké prstýnky, vždycky jsem byla spíš straka na pořádné šutry nebo masivní kusy. Trend jemných navrstvených prstýnků mě ale docela zaujal, ale nebyla jsem si jistá, zda je vůbec zvládnu nosit. Nebylo pro mě snadné se naučit nosit ani ten zásnubák! Mám z prstenů většinou obavy, protože se jimi všude možně zaškubávám – za rukavice, za svetry, spát ani koupat bych se v nich nešla.
Takže jsem si za pár korun koupila ve slevách sadu prstýnků v H&M a zkusila to 🙂 Jeden se hned ulomil a zrovna ten nejhezčí s hroty jsem okamžitě ztratila.
Ale jinak ne že by se mi to nelíbilo a nedalo by se na ně zvyknout!

Máte letos něco zajímavého ze slev? 🙂

Hadříky: kabát – Madonna, šátek – Nanu Nana, punčocháče – Orsay, kozačky, čepice – Asos, batoh – Oriflame, prstýnky – H&M.

2 komentáře

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *