Nosím,  Řeším

Cut & curly

Rozmohl se nám tady takový nešvar….

Kolem mě se radikálně šmiká a mě napadlo, že je možná ten pravý čas i pro mě. Dalších iks měsíců strávím pod čepicí, vlasy chudinky už asi nic výrazně nespasí a než to žižlat o dva cenťáky, užijem si nějakou změnu.

Střih i kudrlinky jsou dílem skvělé Máci.
A kudrliny se dost podobají těm přirozeným, které jsem měla v osmnácti, kdy jsem měla podobný účes… Bohužel díky ústecké vodě a fénu s ionizátorem mám jinak momentálně hřebíky, ale to se snad na chvilinku změní na dvoutýdenní dovolené v Aši, kde voda umí zázraky.

Nůžkám zdar!

2 komentáře

  • Anonymní

    Změnám účesu fandím!! Ale musím se smát, když vždycky někdo přijde s tím, jak radikálně do těch svých vlasů zasáhl, když jsou přece dole celé dva cenťáky! Tohle je jiná. Jak už jsem říkala na besídce, sluší ti to 🙂 A taky nechápu, kam mi zmizely vlny, co jsem měla na gymplu. Myslíš, že to fakt dělá ta ústecká voda a fénování? V Teplicích je voda měkká a vlasy jsem vždycky nechávala volně proschnout na vzduchu. A kroutily se. Tady je to takový nijaký. Takže chápu, že ti ty vlny taky chybí, každopádně je to příjemná změna, což? 😉
    zazvorek

  • Lucie Velková

    Tak jestli Ty si teď stěžuješ, že si málo kroutí, tak bych Tě chtěla vidět, jak se ti kroutí normálně 🙂
    Změna je to fajn, zatím si to užívám, i když občas vlasy hledám – třeba ve chvíli, kdy si přetáhnu rolák 🙂

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *