Řeším

Předprázdninová studovnická…

…párty!

Ve středu jsme se loučili jak s akademickým rokem, tak současně s naší studovnou historie v podobě, jakou jsme ji doteď měli iks let. Ta druhá část se ovšem záhy potvrdila jako předčasná – stěhování do nově opraveného pavilonu “eFek”, kam se již v průběhu července měla začít přesouvat naše filozofická fakulta, se z různých ekonomických důvodů pozdrželo (ať žije DNS!).

I tak to ale byla povedená akce, kde se jedlo, pijo, ňuchalo malé koťátko a zároveň se nedávno provdané studovnické šéfce předával svatební dar.

Bezejmené (v té době) kotě v náručí Terezky 🙂

Stylová hudební produkce z gramce 🙂
Walda, Gotťák, Beatles a další skvosty ve vysokých otáčkách!
Ovšem největší úspěch měla tzv. Testovací deska, která vám zahraje tóny v různých výškových stupních a dá ochutnat klasiku i napálí hyper-super techno!

Tahle číča bude študovaná!

 Porcování naprosto skvělého “trojmlékového” (nebo tak nějak) koláče od Káti:

 A svatební dar v akci:

Načinčaná Stáňa s čiči 🙂

Večírek pro mě ovšem až tak pozitivní konec neměl a jelikož nic nepotěší víc než cizí pech, tak vám to povyprávím… Na áftrpárty, která už pokračovala na bytě, se mi podařilo (samozřejmě, že zmožena šíleným pracovním nasazením posledních dnů!) usnout a když jsem se na chvíli vzbudila (zřejmě s pocitem, že jsem ve své posteli), tak se mi na sebe podařilo převrhnout vodní dýmku.
Ráno jsem se probudila na témže místě a odhalila obrovskej puchejř na chodidle. O noční nehodě už jsem ovšem neměla ani tušení. To jsem se dozvěděla až během dne.
Odpoledne jsem zjistila, že mám vypálenou díru i na ruce.
Večer v posteli, že mám spáleninu na zadku.
A milované puntíkaté punčocháče od Happy Socks jsou jak řešeto – vznikly z nich síťované punčochy na punkový sjezd.
A to chodidlo stále bolí jak čert a můžu bejt ráda, že s tím sotva pajdám!

Takže všem divokým večírkům a začátku prázdnin ZDAR!

2 komentáře

 • Anonymní

  Když se tak dívám na ty fotky, děsně se rozněžňuju a napadá mě akorát: "Já chci domů koťátko!!!" 🙂 Ale strašlivě moc. Párty se mi z hlavy nějak vymazala, zveřátko zůstalo. A ještě taky testovací deska a sexy idol Walda Matuška, ze kterýho jihnu snad ještě víc než z číči 😀
  Jo a díky ti moc za fotky!
  zazvorek

 • Lucie Velková

  Nemáš zač 🙂
  Já radši cizí zvířátka moc neňuňam, protože mam strach, že bych pak taky chtěla…
  Máme doma hodně starýho pejska a už mu není zrovna nejlíp. Teď se mnou o víkendu spal v posteli a mě napadlo, že už to může být naposledy. Zatím si nedovedu představit, že přijedu k našim a on tam nebude, ale ani si to představovat nechci. Jenže vim, že pořizovat štěně je zrovna teď nezodpovědnost. A když pak chováš něco takhle malinkýho a roztomilýho, tak se dokážeš hodně unáhlit…

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *