Cestuji

Pod Pravčickou!

Minulou neděli byl podzim úplně pohádkový, a tak jsme neseděli doma a vyrazili na Pravčickou bránu. Já už jsem tam kdysi byla, ale protože jsme tehdy vyrazili pozdě, tak už nás nepustili ani pod ni. Nyní jsme si ale přivstali a strávili tam nejkrásnější část dne a dokonce se i vyhnuli největšímu náporu turistů, protože stejný nápad jako my měly stovky dalších lidí 🙂 Včetně Japonců se selfie tyčkama.

V takových dnech mám pocit, že je podzim nejkrásnější období v roce…

4 komentáře

 • Anonymní

  Podzim totiž JE nejkrásnější období v roce! 😀
  My jsme měli úplně stejný nápad, že jako nacvakáme nějaké efektní podzimní fotky v Č-S Švýcarsku… nakonec jsme ale museli hrabat listí na dvoře a obstarávat rodinu, takže se nám naštěstí ty davy vyhnuly a já nemusela nadávat na nějakou tlačenici ve skalách – vidím to tak, že výlet na Pravčickou leda v zimě, nebo co já vím…:-)
  zazvorek

 • Bára

  Taky miluju podzim! A těší mě, že je nás víc a víc a že už téměř vymizelo melancholické a utrápené vnímání tohoto ročního období. Ty barvy, vůně, světlo, mlhy… nádhera!

 • Lucie Velková

  Dneska je modetní i jarní depka, takže za mne jsou tata období vyrovnána. Jde jen o úhel pohledu – jarem něco začíná, podzimem končí a vlastně všechno je to tak správně. Poslední roky si víc a víc uvědomuju, že žít v mírném pásu je vlastně nej 🙂

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *