Cestuji,  Nosím,  Sportuji

Late November…

Podzim se nám chýlí ke konci, tak by to chtělo ještě nějaký ryze podzimní příspěvek než se vydám někam hlouběji…

Už je to nějaký ten týden, co jsme byli na poslední letošní vyjížďce na kole. Bylo to parádní, protože teploměr ukazoval ještě nějakých 15 stupňů a to šlo 🙂 Jen to brzké stmívání nás zahnalo brzo domů, ale západ slunce, který nás zastihl u rybníka Čerňák v Krásné u Aše, stál fakt za to… Ajfoun vám to zprostředkuje tak z 60% skutečné nádhery.

No nic, kolo už odpočívá zasunuté v kotelně a počká si pěkně až na jaro…

A teď něco z “fashion soudku” – tohle byla celý podzim má nejoblíbenější kombinace.
Koupila jsem si jako odměnu za odevzdanou diplomku (všimněte si – odevzdanou, ne obhájenou, hehe) koženou bundu značky Mango. Nejdřív jsem se obávala, že takový kup na konci října vynosím tak třikrát, ale tahám ji pořád. Je naprosto úžasná a já k ní pořád čichám a mazlím se s ní (to samozřejmě přeháním, ale nadšení je prostě veliké!)
Hebký huňatý svetr a košilové šaty jsem si objednávala už v září z Asosu a ty šaty byl takový ten spontánní kup, protože mě nadchly jen tak… Nebyly zrovna nejlevnější, ale bylo v tom takové to nutkání, že jsou přesně pro mě. A taky že jo 🙂 Evokují mi trošinku má oblíbená čtyřicátá léta, což nevím, jestli už nebylo silně pod dipomkovým vlivem 🙂

 (A foceno je to v kabinkách v F&F, protože jinde jsem nepotkala tak příhodné zrcadlo 🙂

A na závěr jedna podzimní radost: konečně přišlo ideální počasí na mé milované glády. Fotka je týden stará, den poté, co jsme se s Járou účastnili řízení o kácení a dvě hodiny pobíhali po podmáčené louce, abychom se s projektantem a zástupkyní OŽP dohodli na tom, které stromy budou muset ustoupit přeložení elektrického vedení.
A tohle už je téměř konečná fáze čištění. Některé kameny hrozily porušit celistvost vany.!

4 komentáře

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.