Bydlím,  Cestuji

Tak různě…

Nahromadilo se mi tu několik fotek drobností, které postupně přibývají do mého bytu…

Takhle to třeba vypadá, když mají v Kauflandu v akci instantní ovesnou kaši 🙂 S krabicemi mi totiž nešly naládovat do batůžku, takže jsem je do něj musela našťouchat samotné.

Kromě pampeliškové lampy jsem si z Ikey dovezla i tento šikovný šuplíček, na který jsem našla tip u Vivi (děkuji moc, fakt se nerada opičím, ale tohle bylo přesně to ono, co můj kosmetický arzenál postrádal)
Ještě by to tedy chtělo nějaký pojízdný regál s šuplíky, kam bych ho schovala, aby se do něj neprášilo…

Nejvíc nezbytnou věcí, pro kterou jsem do Ikey vyrážela, byla nová židle k psacímu stolu.
Abyste mohli novou služebnici pro mou sednici náležitě ocenit, musím Vám nejdřív ukázat tu starou:

Ano, tak na téhle věci jsem napsala diplomovou práci. A ne, nedostala se do tohoto stavu nějakou nehodou nebo mým přičiněním. Vypadala takhle od chvíle, kdy jsem ji zdědila po bývalém spolubydlícím. Musím být ovšem náležitě skromná – bez ní bych možná seděla na nějaké horší a tvrdší, nemohla jezdit po pokoji a otáčet se dokolečka, což jsou věci, které mě moc baví. 

Toto je konečně má fešanda:
Byla to láska na první pohled a aby ne, když vidíte to káro a správné barvy jak z dávných dob. A zezadu má mašle! 🙂

Když jsem byla naposledy v Aši, tak jsme si s rodinkou udělali výlet na nákupy do Německa, kde jsem se trochu rozšoupla.
(O nákupech v Říši ještě bude určitě časem článek, neb postupně sbírám informace co a proč se tam stále vyplatí nakupovat)

Navštívila jsem obchod Teddy´s, který mi připomíná takový větší Kik a kde jsem pořídila spoustu vychytávek.

Třeba tenhle kapsář, který mě samozřejmě dostal svým vintage vzhledem s puntíky:

Nadšená jsem byla i z těchto punčocháčů – vzorované miluju a nikdy jich nemám dost. Tyhle měly oproti podobným z Lindexu tu výhodu, že stály nějaká tři ojra, což byl skvělý kup.
Bohužel ty vlevo už mi po dvou nošeních pustily dvě očka neb jsem děvče nešikovné a v klidu neposedící, takže se do Teddy´s tento víkend chystám znova a tentokrát nakoupit do foroty (a doufám, že je ještě mají)!

Co měly v Teddy´s ještě skvělé, byly různé výtvarné potřeby. Pořídila jsem tam skicák, houbičky na malování a hlavně tyhle akrylovky – jedna tuba za euro padesát. U nás stojí třeba v Nanu Nana 80 Kč.  

Zatím ale na svou malířskou misi jen tiše čekají. Nové plátno stojí smutně opřené o nohu stolu a se zatím jen skromným náčrtkem vyčkává, až na Lucii přijde chuť na tvoření…
 

5 komentáře

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *