Bydlím,  Nosím

Letní zahrada

Říkala jsem si, že by se na blogu měla objevit sukně, kterou jsem tohle léto pasovala na svou nejoblíbenější. A vzhledem k tomu, že léto nám ještě zdaleka nehodlá říct poslední slovo, nejlepším zátiším byla zase naše zahrada.
Co zátiším! Myslím, že v tomhle postu hraje hlavní roli.
Pokochat se jí a zároveň najíst, to jsou moje dvě oblíbené činnosti. I když co se týče sklízení zahradních úrod, říkám tomu, že se jdu napást.

 Už se nemůžeme dočkat nasušených chilli papriček…

A rajčata? 
Na ta jsem se těšila už od listopadu, protože s těmi kupovanými se to absolutně nedá porovnat (a při psaní tohohle článku je tu taky pěkně ujídám – jen tak s bazalkou, troškou oliváče a lžičkou lněných semínek…)
(…a že jsem se vyladila skleníku na míru je naprostá náhoda!)

Komentář k outfitu: sukni jsem si koupila na Asosu už v zimě a až do jara na ni ve skříni koukala skepticky, protože podle fotky jsem čekala trochu jiný materiál. Prostě nic na zimu k punčochám a svetrům. Ale v letní verzi snad nemám nic lepšího…
Kromě nezbytné rtěnky, která k sukni dokonale padla (dárek od Mišky k narozkám – fixo-pastelka Miss Sporty), mě vidíte bezšminkovou, což byl při prvním shlédnutím fotek nezvyk i pro mě – je to zvláštní, nenamalovaná chodím prakticky každý víkend, ale pohled do zrcadla mi přitom takový vizuální rozdíl nenabízí… Ale tyhle víkendy praktikovat nepřestanu, je potřeba žít i se svým pravým já (přítel mě tak téměř jinak nezná, haha) a nosit ho stejně sebevědomě, jako to vylepšované.
Praktikujete také takové dny? 

Mějte krásný začátek týdne (a vlastně i prvních zářijových dní)!

hadříky: sukně, kolíček – Asos, tílko – C&A, sandále – H&M, mašlička – Tally Weijl

Jeden komentář

  • Týnka T.

    Na tobě bych rozhodně absenci make-upu nepoznala, co máme říkat my, bledule 😉 A propos na zahradu se malovanim taky nezdrzuju, at pritel aspon vidi, co ma doma 😀 Ale mela jsem spolubydlu, co se make-upovala i s chlapem do postele a to tak, ze zednicka lzice byla malo. No nedokazu si predstavit, jak to asi vypadalo rano 😮

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *