Nosím

Tradiční pracovní úterý…

Dneska je to hlavně o pohodlí – celý den trávím ve škole a navečer mě čeká bleskurychlý přesun z jednoho semináře na druhý přes půlku města, takže na nějaké podpatky jsem dneska opravdu neměla náladu. Navíc jsem si včera večer asi hodinu zkoušela všechny své sukně a naprosto zdrcená zjistila, že dokud si nepořídím nové boty, tak to prostě ono nebude. Takže dneska zase v kalhotách.
S tím sakem možná trošku kočkopes, ale absolutně jsem neodolala tomu nádhernýmu počasí venku a během obědové pauzy vytáhla Elišku do “budoucího parčíku” (zatím je to opravdu jenom hrubý nástřel) našeho rekonstruovaného a rekonstruujícího se kampusu.

I ty pusté baráčky za mnou patří univerzitě. Zatím ale není jasné, co s nimi zamýšlí. No, dávám jim ještě tak dvě zimy a pak budou jedině na zbourání.

Myslím si, že už jenom díky tomu úžasnýmu výhledu (samozřejmě ve dnech, kdy se rozplyne ústecký smog) na Větruši má tenhle kampus výbornej potenciál. 

A v druhé řadě oken z těch pěti v zadním traktu sídlí má kancelář 🙂

A od příštího týdne už jenom šatově a sukňově, i kdyby ještě trakaře padaly!

hadříky: kalhoty – Esprit, halenka a naušnice – Pimkie, sako – H&M, kabelka – New Yorker, přívěsek – Tally Weijl, boty – Deichmann

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *