Nezařazené

Zimní klauzury na Fakultě umění a designu

Jak jsem naznačovala v předchozím příspěvku a v komentářích, minulý týden se na naší univerzitě uskutečnila výstava zimních klauzur studentů FUD. Je to taková obr výstava uměleckých děl, umístěná přímo v prostorách jejich fakulty. Prostorově to znamenalo několik místností v každém patře. Byla jsem z toho totálně unesená, začala jsem odspoda od vizuální komunikace, poté přešla k fotografii, kde jsem byla z nápadů hodně nadšená, potom přišlo na řadu sklo a design z různých materiálů, v prvním patře jsem strávila nejvíc času u oděvní tvorby, kde mě zvlášť nadchly černé koktejlové šaty. Pak to pokračovalo designem interiéru, grafický design, polygrafie… Zkrátka nevěděla jsem, co obdivovat dřív.

Fotografie:

Design interiéru:

Sádrokartonový nábytek neměl chybu!

Grafika a polygrafie:

2 komentáře

  • Anonymní

    Některý věci se mi zdaj trochu prkenný a některý jsou dokonce okopírovaný (třeba plakát s foťákama!)…ale spoustu je toho dost bezva – hodně mě pobavila knížka plná těch stahovatelnejch kódů do mobilu (v životě jsem s tím nepracovala, takže vlastně ani pořádně netuším, jak to funguje :-D), dobrý jsou některý fotky, nábytek… Jsou tam holt i šikovný študentíci :-))
    zazvorek

  • Lucie Velková

    U nás v Aši chtěj obrovskej znak toho stahovatelnýho kódu namalovat na novou budovu ZUŠky. Prý Tě to při vyfocení přesměruje na jejich webový stránky. Tak jsem zvědavá, jak to bude fungovat, až se třeba ta barva v rožku oprejská 🙂
    Ale v tý knížce je to docela vtipnej nápad. Ale taky těžko říct, jestli už to někoho nenapadlo dřív…

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *