Bydlím,  Nosím

Maj melouna!

Při nákupu v sámošce jsem objevila tuhle melounovou čokoládu a jelikož byla ve slevě (mezi prošlým zbožím, ale já se nebojím ničeho), tak jsem jich vzala hned několik, protože MELOUNOVÁ?! To se musí zkusit!

Není to úplně špatné, ale jako většina podobných experimentů chutná dost chemicky, takže na zkoušku stačilo. Ale kdo miluje vůni melounu, tak mi rozumí, proč jsem ji musela mít.
Pak jsem si v jedné chvíli, kdy jsem si natírala rty melounovou tyčinkou, uvědomila, kolik melounových věcí se mi vlastně v poslední době nakupilo!
Meloun patří v závěsu za jahodama a borůvkama mezi mé oblíbené “ovoce”. (ano, já vím, že je to zelenina, ale prostě je to sladký, tak je to pro mě ovoce a basta!)

Tak jsem si udělala takovou “melounovou skupinovku” 🙂

 šátek – Madonna, kalhotky – Tezenis

Na poslední fotce Vám hrdě představuji svůj nový podnos, který jsem si včera pořídila v Nanu Nana. Chtěla jsem nějaký už dlouho, ale moderní plasťáky mě dostatečně nenadchly, prostě jsem na ten “vintyč”… byť jen pseudo.

Taky milujete melouny? A taky ho považujete ovoce? 🙂

A na závěr jedna dávná letní melounová…
(Jo a zpívaj tam “v oddělení ovoce maj melouna”!!!)

2 komentáře

 • Adivey

  Nikde není jasně daná definice, co je ovoce a co zelenina. Takže klidně můžeš říct, že meloun je ovoce a jahoda zelenina a nikdo nemůže říct, že se pleteš. 😉
  A ty toaletky z Avonu jsou nádherné. Mám vanilku a levanduli. Vanilka je ale teda až příliš intenzivní, takže to s ní chce opatrně, ale jinak super 🙂
  Podnos je krásný, že bych se na něj šla taky podívat?

 • Lucie Velková

  Podle wikipedie to je zelenina, ale k ovoci se řadit může, takže je to vlastně šumák 🙂
  Toaletky z Avonu tvoří víc jak polovinu mého vonícího arzenálu, z těchto ovocných mám ještě jahodu, malinu, pomeranč se skořicí, vanilku a třešnový květ (na podzim byly ve slevě, tak jsem skoupilado foroty)
  Na podnos se určitě mrkni, mají v nové kolekci 🙂 Jen se na něj zatím bojím cokoliv naservírovat, protože jsem tele a čuně, co všechno rozlije a vybryndá a nechci na něm hned mít fleky 😀

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *